Головна

Новини

Дистанційне навчання

Методична робота

Виховна робота

Прозорість та відкритість

Статистика

НУШ

Фінансування

Нормативні документи

Історія школи

Сторінка
 психолога

Сторінка бібліотекаря

 

 

Розклад дзвінків на 2023-2024 н.р.

 

І зміна

800845      – 1 урок

855940      – 2 урок

1000 –1045  – 3 урок

1105 –1150  – 4 урок

1200 –1245  – 5 урок

 

ІІ зміна

1300 –1345  – 1 урок

1355 –1440  – 2 урок

1500 –1545  3 урок

1555 –1640  4 урок

1650 –1735  5 урок

 

 

Кодекс поведінки здобувача освіти Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №7

Правила прийому до закладу освіти

Стоп булінг!

Графік роботи пункту психологічної консультативної допомоги Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

 

Понеділок – 10.00 – 15.00 год. каб. № 39

Вівторок – 11.00 – 15.00 год. каб. № 39

Середа –  9.00 – 14.00 год. каб. № 39

Четвер – 10.00 – 14.00 год. каб. № 39

П’ятниця – 12.00 – 15.00 год. каб. № 39

 

Шановні учні, батьки! У цей складний для всіх нас період з метою дистанційного консультування учасників освітнього процесу (учнів, вчителів, батьків) практичний психолог Рижкова Л.Є. працює в онлайн-режимі. У разі потреби просимо звертатися на електронну пошту liuda-ryzhkova@ukr.net (на лист буде відреаговано одразу)

З порадами батькам як допомогти дітям в умовах війни можна ознайомитись за посиланням: Psiholog_main.htm#N22

 

 

Результати вибору підручників для 7 класу

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2024

Пам'ятка батькам з порадами щодо запобігання самовільному залишенню дітьми місць проживання

Сценарії шахрайств (посилання на матеріали)

 

 

 

28 липня – День Української Державності

 

Звіт роботи закладу за 2022-2023 н.р.

Інформаційна довідка щодо поведінки у разі виникнення радіаційної аварії

Аналіз надзвичайних ситуацій та надзвичайних подій, що стались на території чернігівської області у червні 2023 року

 

 

Безпека на дорозі: пам’ятка пішоходу та водієві

 

13 червня 2023 року в м.Ніжині сталася ДТП в якій постраждала дитина.

Близько 20.08 год. Ніжинське відділення швидкої допомоги отримали виклик ДТП біля пішохідного переходу на перехресті парку Шевченка та вул. 8 березня. Постраждала дівчинка-підліток. В аварії зазнали ушкоджень двоє авто. Читати далі

 

Як діяти закладу освіти та учасникам освітнього процесу під час повітряної тривоги

Результати вибору підручників для 10 класу

Результати вибору підручників для 6 класу

Безпека на дорозі

Корисні посилання щодо допомоги та підтримки в ситуаціях насильства, торгівлі людьми, складних життєвих обставин

Результати вибору підручників для 1 класу

 

Пам'ятка  батькам з порадами щодо запобігання самовільному залишенню дітьми місць проживання

Як діяти батькам у разі зникнення дитини під час воєнного стану:

- покладіть у кишеню дитини записку з ім’ям та прізвищем, контактним телефоном батьків та адресою, або вивчіть із малечею ці прості й дуже важливі дані. Вони можуть суттєво полегшити пошуки;

- навчіть дитину зупинятися на місці й чекати батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу;

- покажіть людей, до яких можна звертатися за допомогою – це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі з дітьми. Якщо дитина знає на пам’ять телефон хоча б одного з батьків – це добре;

- дитина має знати, що нікуди не можна йти з незнайомцями, щоб їй не говорили та не обіцяли;

- найголовніше правило – не панікувати й швидко повідомити в поліції або військовим, надавши актуальне за віком фото дитини;

- якщо ви знаходитесь на вокзалі, зверніться до чергового, аби він зробив оголошення про зникнення у гучномовець;

- ніколи не лякайте дитину поліцією – у неї виробляється страх. І якщо дитина потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних;

- коли ви знайдете дитину, ні в якому разі не сваріть її. Адже дитина не хотіла загубитись.

Якщо ви побачили дитину без супроводу дорослих – дві поради для небайдужих:

-                     переконайтеся, що малеча дійсно сама. Можливо, хтось із тих, хто супроводжує її, відійшов. Варто попитати людей навколо;

-                     якщо все ж таки дитина загубилась, відведіть її до найближчого відділення поліції або зверніться до представників влади

 

Шановні батьки та дорослі, як тільки вам стало зрозуміло, що дитина самотня або зникла (вимкнений телефон, дитини не має у звичному місці, де вона мала знаходитися, не прийшла вчасно додому або до місця призначення), негайно повідомляйте про це в поліцію: у найближчий відділок, на спецлінію 102 або на урядову телефонну «гарячу лінію» Національної поліції України за номером 0-800-50-0202.

 

Також працює Telegram – бот для пошуку зниклих дітей http://t.me/.poshukditei_bot, які зникли або з якими втрачено зв'язок під час вторгнення рф в Україну.

тел.: (05151)-91-661, (063)-94-21-430 та 102.

 

Звернення до батьків

Як підготуватись до довготривалого відключення світла

Пам'ятка тонкий лід

Обережно! Тонкий лід

Заходи життєзабезпечення та безпеки при відсутності електропостачання

Українців закликають готувати екстрену валізку на зиму – що необхідно покласти

Поради при ожеледиці

Як уникнути переохолодження в умовах війни

 

 

АЛГОРИТМ

дій учасників освітнього процесу за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

Підготовчі заходи:

1.      Учасники освітнього процесу ознайомлені з місцем розташування укриття, а також правилами поведінки під час евакуації та під час перебування в укритті.

2.      У закладі освіти розміщено всі покажчики напрямку руху для швидкого та безпечного проведення евакуаційних заходів учасників освітнього процесу.

3.      Під час евакуації та перебування в укритті учасників освітнього процесу супроводжують відповідальні особи.

4.      Вчитель-предметник, який проводить перший за розкладом урок, повідомляє адміністрацію закладу про кількість учнів у класі.

5.      Під час евакуації (після розміщення здобувачів освіти в приміщенні укриття) відповідальний вчитель-предметник проводить перекличку та повідомляє про кількість присутніх в укритті адміністрацію закладу.

6.      Класний керівник відповідає за ведення «Журналу обліку відвідування учнів класу», в якому зазначається,  хто з учнів відсутній на уроках та кількість присутніх у класі поурочно. Вчитель-предметник обов’язково підтверджує цю інформацію власним підписом.

7.      Здобувачам освіти забороняється самовільне залишення території закладу до відбою повітряної тривоги

 

Порядок дій при отриманні сигналу:

1.      Відповідальна особа у разі надходження сигналу вмикає наявну систему оповіщення навчального закладу (3 довгі дзвінки).

2.      Вчитель, отрмавши сигнал «УВАГА всім!» через систему оповіщення або мобільний додаток,  миттєво сповіщає учнів (словесно) про повітряну тривогу та припиняє навчальне заняття.

3.      Відповідальні особи разом із вчителями координують хід евакуації учнів від класу до захисної споруди (укриття), згідно з маршрутами евакуації (додається).

4.      Класи, в яких викладають вчителі, організовуються для негайного пересування колоною по двоє в приміщенні класу та швидкого залишення кабінету.

5.      Відповідальними за учнів під час перерв є вчителі – предметники, які проводили попередній урок. Вони залишають кабінет  лише після першого попереджувального дзвінка. Тоді  їх замінюють учителі, у яких згідно з розкладом наступний урок.

6.      Черговий техперсонал  знаходиться у заздалегідь визначених місцях (подвір’я, укриття,  І поверх) та допомагає в організації та регулюванні швидкого руху до захисної споруди. Вчителям, які супроводжують молодші класи, допомагають визначені техпрацівники закладу.

7.      Медичний працівник знаходиться у відведеному для нього місці в укритті для швидкого надання медичної допомоги.

8.      Відповідальні особи за евакуацію знаходяться біля виходу із захисної споруди для здійснення контролю за порядком укриття учасників освітнього процесу та швидкого реагування у разі, якщо виявиться, що хтось відсутній.

9.      Учні або цілі класи, які знаходяться під час проведення уроку на подвір'ї закладу, під час сигналу тривоги рухаються під наглядом вчителя до захисної споруди.

10.    Учні, які знаходяться під час перерви на подвір'ї закладу, під час сигналу тривоги рухаються до захисної споруди самостійно.

11.    Батьки можуть забрати дитину зі шкільного укриття лише після відбою. Педагоги не мають права відпустити дитину раніше.

12.    Якщо сигнал «Відбій повітряної тривоги!» лунає після 16.00 (стосується учнів 1-7 класів) чи після 18.00 (стосується учнів 8-11 класів) батьки зобов’язані їх забрати особисто.

 

Якщо сигнал тривоги пролунав до початку навчання…

1….а здобувач освіти ще не вирушив до школи, то він залишається вдома до завершення повітряної тривоги, і виконує вказівки батьків.

2. …і застав вас із дитиною в дорозі, терміново пройдіть до найближчого укриття.

3. …під час дороги здобувача освіти і недалеко від дому (а вдома є дорослі), то дитина повертається додому і виконує вказівки дорослих.

4…. і дитина відійшла далеко від дому, то вона якнайшвидше іде до закладу освіти, щоб разом з вчителем перебувати в укритті.

5…. під час оголошення сигналу повітряної тривоги з 7.00 до 7.30 перед початком уроків, освітній процес цього дня автоматично переходитиме в дистанційний формат для учнів,  що навчаються з 8,00;

 

 

 

Профілактика харчових отруєнь. Профілактика ботулізму.

 

 

 

Правила безпеки на канікулах

 

Правила поведінки на водних об'єктах

 

 

 

 

 

В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.

Мінреінтеграції відповідно до Положення про Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 р. 376, реалізує заходи, спрямовані на зменшення ризиків для життя та здоров’я населення від мін та вибухонебезпечних предметів, у тому числі шляхом розроблення, виготовлення та розповсюдження інформаційних матеріалів для інформування населення різних вікових категорій та соціального статусу про мінну небезпеку, зокрема у вигляді інформаційних повідомлень з відповідною тематикою.

Відео матеріал можна завантажити пройшовши за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1CXKYZpSg7z9rkcIq3DLOu05Hzs00Rufp/view?usp=sharing

 

        

 

 

 

http://s009.radikal.ru/i309/1701/57/3a71f832145e.jpg

 

 

 

 

Протоколи засідань Піклувальної  ради школи

 

Інформація для батьків!

З приводу вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини звертатися до заступника директора з навчально-виховної роботи Баранкова Олега Григоровича та практичного психолога Рижкової Людмили Євгеніївни.

 

Звертаємо Вашу увагу!

 

 

Головна

Новини

Дистанційне навчання

Методична робота

Виховна робота

Прозорість та відкритість

Статистика

НУШ

Фінансування

Нормативні документи

Історія школи

Сторінка
 психолога

Сторінка бібліотекаря